fbpx

USB Полнач со 2 порти

Код: 79424

ден200.00

Само 2 останати на залиха

Само 2 останати на залиха

Опис

USB полнач за во автомобил. Полначот има 2 излеза за Android i za IOS, и одлична моќ od 2.1A.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “USB Полнач со 2 порти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.