Намалување!

Полнач за мобилен микро УСБ 1.2мт 1А 12/24в All Ride Connect

Код: 09787

ден270.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

ШИФРА: 09787

USB полнач кабел за во автомобил 1.2 метри 1А.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за мобилен микро УСБ 1.2мт 1А 12/24в All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.