fbpx

Восок за заштита на бандажи 500мл МОТИП

Код: М000733
  • Дава висок сјај
  • Штити од повторно валкање
  • Лесен за употреба
  • Штити од гребаници

ден250.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Восокот се нанесува од кога ќе се исперат убаво бандажите со Чистач за бандажи. Дава висок сјај и го заштитува бандажот од валкање. Овој производ се користи за бандажи и раткапни.  Нема потреба од негово испирање. PH неутрален е и содржи силикон. Бандажите исперете ги и исушете ги. Нанесете восок и благо исполирајте со чиста памучна крпа.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Восок за заштита на бандажи 500мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…