XENON HID D2S OEM 4300k

Код: Lampa

ден990.00

1 in stock

1 in stock

Опис

 • Директна замена за фабричните Xenon сијалици. Сијалицата е хомологирана, со век од 3000h. Може да се намести исклучиво на возила кои ја носат истиот модел на сијалица. Сијалицата има кварцно стакло си анти УВ филтер, за да не дојде до штета на фаровите.
 • Келвинажа: 4300k
 • Дополнителни информации

  Weight0.00000000 kg

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “XENON HID D2S OEM 4300k”

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *