Намалување!

ХИД Ксенон сијалица “Х-7” 4300К 12/24В Лампа

Код: 58287

ден450.00

На Залиха

Опис

  • Заменска сијалица на конвенционалните веќе вградени Xenon светла. Сијалицата е хомологирана. Може да се намести исклучиво на возила кои ја носат истиот модел на сијалица. Сијалицата има кварцно стакло си анти УВ филтер, за да не дојде до штета на фаровите.
  • Келвинажа: 4300k
  • Лимени 2500

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХИД Ксенон сијалица “Х-7” 4300К 12/24В Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.