XENON HID H7 4300k

Код: Lampa

ден750.00

1 in stock

1 in stock

Опис

 • Заменска сијалица на конвенционалните веќе вградени Xenon светла. Сијалицата е хомологирана. Може да се намести исклучиво на возила кои ја носат истиот модел на сијалица. Сијалицата има кварцно стакло си анти УВ филтер, за да не дојде до штета на фаровите.
 • Келвинажа: 4300k
 • Лимени 2500
 • Дополнителни информации

  Weight0.00000000 kg

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “XENON HID H7 4300k”

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *