Универзален заден брисач “ONE-FIT” 38цм/15″

Код: 19215

ден400.00

На Залиха

Опис

Заден брисач со 11 мулти адаптери, кои овозможуваат одлично вклопување на сите возила. Брисачот легнува како фабричниот ја следни линијата на постоечкиот држач и не се познава дека е сменет. Брисачот е безшумен, и со одличен квалитет.

Димензија:  38цм/15″ 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален заден брисач “ONE-FIT” 38цм/15″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.