Штитник за сонце металик сребрен All Ride

Код: 21322

ден100.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Заштитна фолија за предна шофершајбна, изработена од фолија. Димензии 130 х 60цм

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штитник за сонце металик сребрен All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.