fbpx
Намалување!

Патосница за багажник ФВ Тигуан-високо дно 04.2016->

Код: Р1013

Корито за багажник, изработени по тип на возило, одлично се вклопува на интериорот на возилото. Патосницата е изработена од ароматизирана мека гума, која не дозволува работите ставени на неа да не лизгаат. Длабоки се од 3-5цм зависно од возилото.

ден2,301.00

На Залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосница за багажник ФВ Тигуан-високо дно 04.2016->”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.