fbpx
Намалување!

Патосница за багажник БМВ 2 актив турер Ф45 2014->

Код: Р1206

Корито за багажник, изработени по тип на возило, одлично се вклопува на интериорот на возилото. Патосницата е изработена од ароматизирана мека гума, која не дозволува работите ставени на неа да не лизгаат. Длабоки се од 3-5цм зависно од возилото. Можност за додаток за преку браник.

Made in Slovenia

ден2,496.00

На Залиха

Опис

Совршено усогласена гумена патосница за багажник.

Секоја гумена патосница за багажникот е специфична за одреден модел на автомобил. Овој тип на подни патосници е совршен за заштита на товарниот простор, вашето возило од прашина и течности.

Моделите имат сертификат за квалитет тип ‘AAA’ издаден од Bisnode.

Направени се од високо квалитетна гума, отпорна на вода и топлина, што гарантира долг век на траење на патосниците. Тие се поставуваат директно без дополнителни прилагодувања.

Патосницата е достапна во елегантен картонски пакет, кој ја штити патосницата од прашина и стареење..

Ставањето гумена патосница во товарниот простор на вашиот автомобил има неколку предности.;

  • Буџетско решение за заштита на основниот тепих од абење.
  • Заштитува од излевање на течности и нечистотија на основниот тепих.
  • Удобно складирање на вашиот багаж без лизгање на багажот.
  • Совршена комбинација со дизајнот на вашиот автомобил.
  • Патосницата има дополнителни отвори за да може да се постави дополнителна заштитна подлога, која не е вклучена во комплетот на подлогата.

     

    Една од главните предности на оваа подлога кај другите модели достапни на пазарот е дебелината на подлогата и еластичноста на материјалот. Гумена подлога за багажникот GledRing има голем број лиценци, сертификати за квалитет и 100% еколошки процес на производство.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосница за багажник БМВ 2 актив турер Ф45 2014->”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *