fbpx

VIPERLUX Теписонски патосници компатибилни за БМВ Х1 F48 & Хибрид 06.2015->

Код: ВИП-1001811

  • Типски (по мерка) теписонски патосници за вашето возило

  • Потполна покриеност на внатрешноста

  • Фиксинг систем за безбедност при возењето

  • Едноставно чистење и одржување

  • Производство САМАД-АС

  • Тип на теписон:

          —————————————————————–

 •               –     VIPERLUX (800gr) порабување на трака

 • —————————————————————–

  • Гумирана позадина

  • Не пропушта вода и влага

  • Мека површина за удобност при возењето


КРЕИРАЈ ЈА САМ/А ТВОЈАТА ПАТОСНИЦА

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

Од: ден1,800.00

На Залиха
Исчисти
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

 

Совршено се совпаѓаат со внатрешноста на возилото,

изработени по мерка на вашето возило.

Патосниците се монтираат без дополнителни прилагодувања.

Во зависност од моделот на автомобилот, самите патосници имаат

обележани дупки за подобро прицврстување и фиксирање во автомобилот. 

________________

Исклучително се издржливи,

За нивно  производство се користат                                      

висококвалитетени Белгиски материјали.             

________________

Патосниците се лесни за чистење и ја штитат подлогата на вашиот автомобил.

За чистење и одржување доволно е само правосмукалка или мека четка.

Дококу не помага правосмукалка, можете слободно да користите

средство за чистење теписони и да ги исплакнете со вода.

________________

                

 

КУПУВАЈ ДОМОШНО, ГО ЗАСЛУЖУВАШ НАЈДОБРОТО !!!!

Дополнителни информации

Порабување

, , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIPERLUX Теписонски патосници компатибилни за БМВ Х1 F48 & Хибрид 06.2015->”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…